020 238 6988
Reserveren

Events op maat

‘Wij hebben een geweldige dag gehad, bedankt team De Kop van Oost’

– Karin

Een team van professionals staat voor jullie klaar

Jullie evenement vieren bij de Kop Van Oost, een unieke locatie met uitzicht over het water. Zoek jij een locatie waarbij iemand meedenkt? Bij ons kun je terecht voor een dagbijeenkomst, productpresentatie of een netwerkborrel. Ons team denkt graag mee!

  • Vergaderen van 3 tot evenement van 300 personen
  • Lunch-, borrel- en dinerarrangementen op maat
  • Goed te bereiken met openbaarvervoer of auto
  • Meerdere flexibele ruimtes

Lijkt het jullie leuk om bij ons jullie event te organiseren? Neem contact met ons op via onderstaande button.

WIJ DENKEN GRAAG MET JULLIE MEE

Het event waarover elk detail is nagedacht

  • Wij helpen jullie met het organiseren
  • Een vast contactpersoon
  • Volledig verzorgde dag van event tot het diner

Unieke locatie in Amsterdam

  • Afhuur locatie mogelijk
  • Alle ruimtes kunnen naar wens worden ingericht
  • Groot buiten terras met uitzicht over het water

Activiteiten

  • Varen door Amsterdamse grachten
  • Potje jeu de boule bij onze buren Mooie Boules
  • Meer spectaculaire activiteiten via Monsterevents

zorgen jullie voor de gezelligheid? Dan doen wij de rest

Alles tot in de puntjes verzorgd

Van A tot Z

Wij helpen jou graag bij het organiseren van jouw feest. Van het begin tot het eind heb je een contactpersoon. Het enige wat jij hoeft te doen zijn de uitnodigingen versturen.

Top locatie

Gezellig met de boot varen naar onze locatie. Waarna je heerlijk plaatst in ons restaurant en geniet van het uitzicht op de molen. Wij beschikken over verschillende ruimtes die naar eigen smaak ingericht kunnen worden.

Activiteiten

Maak je dag of avond compleet met een leuke activiteit. Diverse activiteiten te organiseren in samenwerking met een van onze partners.

Prachtig uitzicht!

Wij hebben een dagbijeenkomst met aansluitend een diner georganiseerd. De medewerkers zijn allemaal ontzettend service gericht een leuk team. ’s Avonds hadden wij een uitzicht op de molen, dit was natuurlijk geweldige voor de internationale gasten. De lunch en het diner waren heerlijk!

-Monique