020 238 6988
Reserveren

Iets te vieren?

‘In een woord ‘GEWELDIG’! Mijn verjaardag was goed georganiseerd’

– Denise

Geweldig feest bij De Kop van Oost

Jouw feest vieren bij de Kop Van Oost, een unieke locatie met uitzicht over het water. Een verjaardagsborrel, babyshower, diploma-uitreiking of een high tea? Unieke locatie voor kleine en grote gezelschappen. Wij verzorgen het feest waar iedereen nog lang over zal praten.

  • Diverse arrangementen op maat
  • Goed te bereiken met het openbaarvervoer of auto
  • Meerdere flexibele ruimtes

Lijkt het jou leuk om bij ons jouw feest te vieren? Neem contact met ons op via onderstaande button.

GEGARANDEERD EEN SUCCESVOL FEEST

Het feest waarover elk detail is nagedacht

  • Wij helpen jullie met organiseren
  • Een vast contactpersoon
  • Volledige verzorging dag, borrel of  feest

Unieke locatie in Amsterdam

  • Afhuur locatie mogelijk
  • Alle ruimtes kunnen naar wens worden ingericht
  • Verzorging van licht, geluid en/of beeld

Activiteiten

  • Heerlijk varen over de Amsterdamse grachten
  • Potje Jeu de Boule bij onze buren Mooie Boules
  • Of andere activiteiten via een van onze partners

Een team van professionals staat voor jou klaar

ALLES TOT IN DE PUNTJES VERZORGD

Van a tot z

Wij helpen jou graag bij het organiseren van jouw feest. Van het begin tot het eind heb je een contactpersoon. Het enige wat jij hoeft te doen zijn de uitnodigingen versturen.

Top locatie

Gezellig met de boot varen naar onze locatie. Waarna je heerlijk plaatst in ons restaurant en geniet van het uitzicht op de molen. Wij beschikken over verschillende ruimtes die naar eigen smaak ingericht kunnen worden.

Activiteiten

Maak je dag of avond compleet met een leuke activiteit. Diverse activiteiten te organiseren in samenwerking met een van onze partners.

Top feest!

Ik heb mijn 30ste verjaardag gevierd bij De Kop van Oost. Vanaf het begin verliep het traject soepel, snelle reactie en ze denken goed mee. Ik heb alleen maar complimenten ontvangen van mijn vrienden hoe geweldig het eten en de service was. Team De Kop van Oost nogmaals dank.

– Fleur